загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 7 класс » 7 класс химия

ГДЗ химия 7 кл Попель

ГДЗ химия 7 кл Попель

 
Отрывок из пособия с ГДЗ по химии для 7 класса, автор Попель:
а) Фізичні явиша: тверднення розплавленого парафіну; утворення солі нрн випаровуванні морської води; розшарування струшеної суміші води та олії; перебіг електричного струму на металі; ГДЗ химия 7 кл Попель б) хімічні явища: вибух динаміту, підгоряння їжі на сковороді; вицвітання забарвленої тканини на сонці.
а) горіння сірника — виділення тепла і світла; б) іржавіння заліза — зміна забарвлення;
в) бродіння виноградного соку -- зміна запаха.
Сир, вершконс масло, молоко взаємодіють з киснем повітря, нрн цьому утворюються речовини, небезпечні для людини. Цукор, крохмаль, оцет, сіль з киснем повітря не реагують. Так — випарювання розчину. Цей інший метал (мідь) не притягується магнітом. б) вода утворена Гідрогеном і Окснгеном; в)  молекула іпісіпо складається із двох атомів Оксигсиу; г) у результаті фотосинтезу рослини поглинають вуглекислий газ, а виділяють кисень.
Атмосфера: містить просту речовину кисень, яка утворена атомами Оксигсиу: складну речовину вуглекислий газ СО2, решебник, до складу молекул якої також входять атоми Оксигсиу. Гідросфера: містить складну речовину воду, до складу якої входять атоми Оксигсиу. У воді с невелика кількість розчиненого в ній кисню, простої речовини.
1. При зливанні водних розчинів лимонної кислоти і питної соди відбувається бурхливе виділення газу. При додаванні до розчину лимонної кислоти кристаликів питної соди також виділяється газ, але не так інтенсивно. При додаванні до розчину питної соди кристаликів лимонної кислоти спостерігається такий самий ефект.
2. У першому стакані при додаванні нашатирного спирту розчин брильянтового зеленого стає світлішим, зсленовато-блакитного кольору;
у другому стакані при додаванні розчину лимонної кислоти цвет розчин потемнішав, став темно-зеленим.
Першим починає ржавіти залізний предмет, занурений у розчин кухонної солі.
Останнім починає ржавіти залізний предмет, занурений у щойно прокип'ячену й охолоджену воду.
На залізному предметі, який лежав на чистому аркуші паперу, за час експерименту іржа не з'явилася. Висновок: іржавіння заліза відбувається одночасно за участі води (водяної пари) і кисию; прискорюється цей процес у розчині кухонної солі.
2) Пробувати на смак в хімічній лабораторії: б) не можна жодної речовини.
3) Після закінчення практичної роботи необхідно: а) прибрати після себе робоче місце; г) вимити руки. Нагрівати пробірку з речовиною необхідно: б) попередньо закріпивши її в пробіркотримлчі; ответы химия 7 класс, в) спочатку всю, рухаючи в полум'ї, а потім лише ту частину, де міститься речовина. а) Лійка, скляна паличка, пробірки, хімічні стакани. б) Лабораторний штатив, пробірко-тримач, нагрівний прнл:ід (спиртівка чи сухе пальне), порцелянова або металічна підставка, пробірка, порцелянова чашка.
в) порцелянова чашка, предметне скло, пробіркотримач, нагріви нй прилад, підставка.
 
Перейти на учебник по химии
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 

 

 

И еще решебники для 7 класса:


Категория:7 класс химия |
Просмотров: 14069 | Теги: Попель ГДЗ, ГДЗ химия 7 кл, Попель, химия 7 класс, ГДЗ химия 7 кл Попель, ГДЗ
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть