загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 7 класс » 7 клас рідна мова

ГДЗ рідна мова 7 кл Ермоленко

ГДЗ рідна мова 7 кл Ермоленко

 
Отрывок из решебника по рідній мові для 7 класса, автор Ермоленко:
- Зустрічатися — зустрітись; одягатися —одягтись; слухатися — слухатись; справлятися — справитись; влаштуватися — влаштуватись; розбиратися — розбиратись; гойдатися — гойдатись; покладатись — покладатися; Керуватись- керуватися.
- Дивувалась, решебник посміли, проклюну-тксь, дивувалась — дієслова.
- Понад десять років тому в Стеблеві, шл Росі поселилися красиві й горді птахи — білі лебеді. І кожного року їх ставало все більше.
Одна пара була найпомітніша. І як ото Ь народній пісні «Ой, там, на горі» спікається  про  пару закоханих  голубів, рак і ці лебеді відзначалися винятковою вірністю. Та сталося за тією пігмею:   «Десь  узявся  стрілець,  розбив-розлучин пару голубів...» Відтоді  затужив самотній  птах  і  на-вавж-ди покинув лебедів-побратимів.
- Намагатися — намагатись; відби-Кається — відбиватись; пізнаємо — пізнаємося; знає — знаємося.
- Не мішай, не міряй, не складе, ве маєш, не загубиш, не біжи, не відставай, не вірить, не буду, не гам, не дам, ке проживе, не вкраде, не бійся, не зневажай, не знаю, не моргне, не вмієш, Ве гряне, не встане.
- Перші готовые домашние задания родовідні дерева в Україні складені що за епохи середньовіччя — Княжої доби. Кожне таке дерево було алегорією, тобто поетичним образом. Близький, знайомий усім змалечку образ дерева допомагав людям осягнути складне поняття роду. Що давнішим і впливовішим був рід, то вищим, МОГУТНІШИМ, розгалуженішим було дерево. Родини були зображені у вигляді гілок, а члени цих родин — як галузки, листочки, плоди. Найчастіше на зображеннях використані були лавр, пальма, дуб, куш винограду чи троянди. Ці рослини цінували передусім за довговічність деревини, красу плодів і квітів. Символічно всі ці якості переносили на представників роду, представлених на зображенні.
- Непорушно стоять дерева, загорнені 9 сутінь, рясно вкриті краплистою росою. По обидва боки Росі стояли круті горби, поперерізувані й перетяті глибокими вузькими луками... На галявину вискакує з гущини сарна і, зачарована чудовим концертом, зупиняється, витята цікаву мордочку до кривої смуги Обрію... Надворі був сонячний день, сповнений невимовного пташиного .щебетання, гудіння бджіл. Зупинилися біля глибокого яру, зарослого деревами, чагарниками. Арку прикрашав вінок, вплетений із зеленого листя. ответы рідна мова 7 клас Закохана малих літ у природу, воно зацікавлено розповідала про необхідність збереження 1 примноження її багатств. 138. Розмова, вчасно розпочата мною, є приносила задоволення. Обов'язки, Правильно розподілені, виконати легше. Поведінка, вихована в родині, допоможе Мені в подальшому житті. Батькові руки, Простягнуті для підтримки, допомагають Мені жити. Мамині очі, осяяні любов'ю, зігрівають мене все життя. Брат і сестра, ніжно люблені, ніколи не засмучують своїх батьків.
- Нещасний — без -не- не вживається; Не позичений, а власний — є протиставлення;
Не цвіла — не з дієсловами пишеться окремо;
Не був — не з дієсловами пишеться окремо;
Не сховати — не з дієсловами пишеться окремо.
- Розлучення батьків — серйозне випробування для тебе. У такий нелегкий (можна замінити словом важкий) момент ви маєте допомогти їм, підтримати: повірте, їм також боляче. І якщо з часом у родину прийде вітчим чи мачуха, не поспішайте (не з дієсловами пишеться окремо) з висновками, спробуйте придивитись. Можливо, мамі або татові усміхнулась доля. ГДЗ рідна мова 7 кл Ермоленко Ватро уникати незважених (немає пояснювального слова). Ііебажаїа (не з префіксом) для вас люди можуть виявитися близькими, рідними.

Перейти на учебник
 
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 
 

И еще ответы (ГДЗ) для учеников 7 классов:


Категория:7 клас рідна мова |
Просмотров: 16889 | Теги: Ермоленко ГДЗ, рідна мова 7 класс, ГДЗ рідна мова 7 класс, ГДЗ 7 класс, ГДЗ рідна мова 7 кл Ермоленко
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть