загрузка...
ГДЗ
Главная » Статьи » ГДЗ 7 класс » 7 класс украинский язык

ГДЗ украинский язык 7 кл Глазова

ГДЗ украинский язык 7 кл Глазова

 
Отрывок из решебника по укр.языку для 7 класса, автор Глазова:
Кажуть, душа народу — то криниця, ноповн'-на джерельною водою рідної мови. Безмежно щира і добросердна душа українського народу, така ж співуча і чаруюча, як слово рідне. Решебник. Виплекане у віках, збережене і дароване нам на віки вічні, щоб берегли і леліяли, щоб розвивали далі. Слово рідне! Без тебе немислиме наше життя! Ти — хліб наш, дбайливо зрощений на родючій землі. Ти — пісня наша, з молоком матері всмоктана від самого народження. Ти — повноводий стрімкий Дніпро, в якому грає всіма барвами яскрава, пісенна, нестримна душа українського народу.
На листівці зображена дівчина — образ міста Одеси. У лівій руці вона тримає чудовий корабель з вітрилами, розправленими назустріч морю і небу, бо Одеса — одне з найбільших портових міст України. Чайка в небі — символ простору і моря, багатого на рибу. У правій руці дівчини — дари природи, щедро даровані теплим південним кліматом. Грона винограду, вплетені у волосся, прикрашають голову дівчини. Архітектурні пам'ятки культури, зображені на задньому плані листівки, свідчать про те, що Одеса - місто розвиненої культури й освіти, особливо театрального мистецтва. Одеса славиться своїми курортами і цілющим морським повітрям. Готовые домашние задания. Намальований ліворуч жезл Меркурія — символ здоров'я і багатства.
Хто бажас вийти на наступній зупинці, вчасно попереджайте водія!
2.  Хто цікавиться захоплюючими екскурсіями вулицями Києва, підійдіть до екскурсовода на привокзальній площі.
3.  Підготовкою випускників шкіл до вступу у вузи займається досвідчений викладач математики. 4. Погоджуюся з думкою всіх, хто виступав переді мною. 5. Працівник, котрий хвилюється за престиж фірми, має усе виконувати якісно.
За своє життя я відвідав багато чудових місць України. Але в мене є мрія — побувати в інших країнах, подивитися великий світ з його дивами і красотами. І перш за все я помандрував  би   в далеку  Японію. Скільки написано й оповідано про цю загадкову країну! Вона вабить мене не лише своїми високими технічними досягненнями, відомими всьому світу, а й самобутньою, неповторною культурою. Протягом багатьох віків у Японії збережено вчення про різні релігії, які звертаються до душі людини, вчать бути кращими і уважнішими до оточуючого світу. Всім відомі такі види японського мистецтва як оригамі, ответы укр.язык 7 класс, екі-бана, бонсай, складання хоку і танка. Я дуже хочу побачити все це на власні очі. Сподіваюся, моїй мрії суджено здійснитися.
 
Перейти на учебник по данному предмету
предыдущая
следующая
сейчас
 
 
 

И еще решебники для учеников 7 классов:


Категория:7 класс украинский язык |
Просмотров: 27652 | Теги: Глазова ГДЗ, ГДЗ укр.яз 7 класс, ГДЗ 7 класс, укр.яз 7 класс, ГДЗ укр.яз 7 кл Глазова
gdz-masters.org © 2017 Яндекс.Метрика
Закрыть