Підручник з математики 3 клас Богданович

matem 3 bogdan

Назва: Математика. Підручник для 3 класу
Автор: Богданович М.В.
Сторінок: 176
Рік видання: 2014

Отрывок из учебника для 3 класса по математике, Богданович:
Прочитай числа в таблиці. математика 3 класс БогдановичЩо означає цифра 9 у другому рядку; у третьому? Що означає цифра 0; цифра 4? Порівняй числа другого і третього рядків. Прочитай найбільше число; найменше число.
-До магазину завезли 20 ящиків огірків, 40 ящиків помідорів і 30 ящиків яблук. На скільки завезли більше ящиків овочів, ніж фруктів?
Які ще запитання можна поставити до умови цієї задачі?
-За добу від вівці надоїли 1 л молока, від кози -З л, а від корови — на 20 л більше, ніж від вівці й кози разом. Скільки літрів молока надоїли від корови?
щ У скільки разів більше молока надоїли від корови, ніж від кози?
-Назви пропущені числа в кожному рядку. 3 класс учебники 2014 На скільки сантиметрів периметр чотирикутника більший за периметр трикутника?
-Хлопчик і дівчинка разом помили 15 тарілок. Хто з них помив більше тарілок і на скільки, якщо відомо, що хлопчик помив 7 тарілок?
-Запиши всі двоцифрові числа, у яких кількість десятків на 2 більша від кількості одиниць.
-Назви точки, які лежать поза кругом; усередині круга; на колі. Які з відрізків є радіусом круга і кола, діаметром круга і кола?
-Маса свіжої глини 11 кг. математика 3 кл учебник 2014 Коли глину висушили, її маса зменшилася до 7 кг. Скільки кілограмів води містилося в 11 кг свіжої глини?