Підручник з трудового навчання 3 клас Веремійчик

trudi 3kl verem

Назва: Трудове навчання. Підручник для 3 класу
Автор: Веремійчик І.М.
Сторінок: 104
Рік видання: 2014

У першому класі ти був художником-глядачем. У художній праці тобі допомагали конструктори природи: Сонцезайчик навчав творчості. Крапелька заохочувала до кольорографічного проектування на папері. Іскорка навчала майстерності художнього конструювання з різних матеріалів. А Дельфін-дизайнер об'єднував тебе і твоїх друзів у творчу дизайн-групу.

У другому класі ти став мислителем-слухачем. І до тебе завітав допитливий Пізнайко: і вигадувач, і зображувач, і перетворювач матеріалів. Окрім Пізнайка, у творчості тобі допомагали Інформатик та Дельфін-дизайнер. Ти вчився у них проектувати красу художнього довкілля. Вони і надалі лишаються твоїми помічниками в художньому проектуванні.
У третьому класі ти станеш майстром-діячем. Твоїм провідником у підручнику буде Майстер на всі руки. Він поведе тебе в такі середовища художнього довкілля: «людина—природа», «людина—техніка», «людина—людина», «людина — художні образи», «людина — знакова інформація». Це — світи професій. Ти обереш улюблене середовище життєдіяльності, оволодієш прийомами художнього конструювання, продовжиш творити гарні вироби, щоб стати справжнім майстром улюбленої справи.
Успіхів тобі в художньому проектуванні довкілля, у відкритті світу майбутньої професії.