Підручник з української мови 3 клас Гавриш

ykr yaz 3 gav

Назва: Українська мова. Підручник для 3 класу
Автор: Гавриш Н.В.
Сторінок: 144
Рік видання: 2014

Отрывок из учебника по укр.языку 3 кл Гавриш:
На Землі існує дуже багато мов. украинский язык 3 класс Гавриш Є мови давні, а є нові. Є мови, якими користуються мільйони, а є такі, що їх знають лише кілька людей. Українська мова — це давня мова, яка має глибоке історичне коріння.
Поряд з українською мовою розвивалися також і інші слов'янські мови: російська, білоруська, польська, словацька та інші. Усі вони є спорідненими, тобто такими, які мають спільне походження. Найближчими до української є російська та білоруська, бо ці мови розвивалися біч-о-біч протягом багатьох століть. Українці можуть легко порозумітися з росіянами та білорусами, бо в їхніх мовах багато спільного.
Колись жили на світі два брати. 3 класс учебники 2014 Якось вони пішли на полювання й потрапили у володіння злого чарівника. Чарівник розгнівався, що брати потурбували його, і покарав їх: одного осліпив, а в другого відібрав мову. І сказав чарівник, що чари ті тільки тоді перестануть діяти, коли брати переступлять поріг свого дому.
Першим додому прийшов сліпий брат, а німий довго блукав світом, поки знайшов свій дім.
— Як тебе звуть? — спитав у Ночі День.
— Як звуть? Ніяк не звуть. Ніч та й годі.
— А як зватимуть тебе завтра?
— Завтра зватимуть теж Ніч.
— А як звали тебе вчора?
— Теж Ніч.
— А мене сьогодні звуть укр. язык 3 кл учебник 2014 Вівторком, завтра зватимуть Середою, а вчора звали Понеділком, — сказав День (М. Малишевський).