Підручник з біології 7 клас Остапченко

biolog ostap 7kl

Назва: Біологія. Підручник для 7 класу
Автор: Остапченко Л.І.
Сторінок: 254
Рік видання: 2015

Рубрика "Пригадаємо"" допоможе вам пригадати матеріал, вивчений раніше, і краще засвоїти новий.
Уважно роздивляйтеся малюнки підручника, читайте підписи до них, знаходьте всі позначені елементи. До малюнків, що ілюструють різноманітність певної групи тварин, намагайтеся продовжити запропонований перелік, орієнтуючися на власний досвід. Доповнюйте матеріал параграфів цікавою інформацією з енциклопедій, Інтернету, науково-популярних книжок, передач і відеофільмів. Це розширить валі кругозір, допоможе глибше зрозуміти навколишній світ і своє місце в ньому.
Після кожного параграфа є рубрика «Біологічний словничок». У ній виділено нові для вас терміни й поняття. Зверніться до них ще раз, повторіть їхнє значення. Надалі це допоможе вам у вивченні нового матеріалу. Основна частина параграфів завершується рубрикою «Узагальнення знань». Прочитавши текст цієї рубрики, ви легко пригадаєте ключові моменти нового матеріалу, вивченого на уроці.
Не оминайте увагою рубрики «Перевірте здобуті знання», «Обговоріть у групах», «Для допитливих і кмітливих», «Творче завдання». Запитання і завдання, запропоновані в них, допоможуть розвинути вміння користуватися додатковою інформацією, навички працювати в групах, зіставляти факти й висловлювати власні судження, знаходити закономірності у природних явищах тощо. Засвоєнню теоретичного матеріалу сприятимуть практичні й лабораторні роботи та лабораторні дослідження. Під час їхнього виконання ви набуватимете важливих наукових умінь і навичок. Сподіваємося, що за допомогою цього підручника ви поповните свої знання з біології. Він допоможе краще зорієнтуватися в інформації, отриманій поза школою, підкаже, як краще застосовувати ці знання у своєму подальшому житті.

Загрузка...